ekonomi
Harga Minyak Mentah Brent pada 31 Ogos 2026
Diselesaikan 3 Okt 2026, 3:56 PTG (UTC)
Diselesaikan: $90 atau ke atas
Ketika ditutup: Di bawah $60 20¢ · $60 – $69.99 20¢ · $70 – $79.99 20¢ · $80 – $89.99 20¢ · $90 atau ke atas 20¢
Sebab: ICE Brent front-month (November 2026) futures settled at $90.49 a barrel on 31 August 2026.
20% Di bawah $60
Kebarangkalian langsung
- Di bawah $6020%
- $60 – $69.9920%
- $70 – $79.9920%
- $80 – $89.9920%
- $90 atau ke atas20%
3 Okt 2026
Pasaran Diselesaikan
Di bawah $60
Kalah$60 – $69.99
Kalah$70 – $79.99
Kalah$80 – $89.99
Kalah$90 atau ke atas
MenangDiselesaikan mengikut Peraturan Acara dan Buku Peraturan.

Di bawah $60
4.9x20%20%

$60 – $69.99
4.9x20%20%

$70 – $79.99
4.9x20%20%

$80 – $89.99
4.9x20%20%

$90 atau ke atas
4.9x20%20%Menang
Di mana harga minyak mentah Brent ditutup pada akhir Ogos 2026 — harga yang paling penting kepada pendapatan eksport Nigeria dan kepada naira.
Perbincangan
🔒 Komen dikunci — pasaran ini tidak lagi dibuka untuk dagangan