ekonomi
Inflasi Utama Nigeria pada Julai 2026
Diselesaikan 16 Ogo 2026, 3:20 PG (UTC)
Diselesaikan: Di bawah 18.0%
Ketika ditutup: Di bawah 18.0% 20¢ · 18.0% – 19.9% 20¢ · 20.0% – 21.9% 20¢ · 22.0% – 23.9% 20¢ · 24.0% atau ke atas 20¢
Sebab: The NBS homepage shows the headline (All-Items) inflation rate as 15.91%, which is the July 2026 figure published by the August 15 close, and 15.91% falls below 18.0%, matching outcome 0.
20% Di bawah 18.0%
Kebarangkalian langsung
- Di bawah 18.0%20%
- 18.0% – 19.9%20%
- 20.0% – 21.9%20%
- 22.0% – 23.9%20%
- 24.0% atau ke atas20%
16 Ogo 2026
Pasaran Diselesaikan
Di bawah 18.0%
Menang18.0% – 19.9%
Kalah20.0% – 21.9%
Kalah22.0% – 23.9%
Kalah24.0% atau ke atas
KalahDiselesaikan mengikut Peraturan Acara dan Buku Peraturan.

Di bawah 18.0%
4.9x20%20%Menang

18.0% – 19.9%
4.9x20%20%

20.0% – 21.9%
4.9x20%20%

22.0% – 23.9%
4.9x20%20%

24.0% atau ke atas
4.9x20%20%
Kadar inflasi utama tahun ke tahun Nigeria bagi Julai 2026, seperti yang diterbitkan buat kali pertama oleh Biro Perangkaan Kebangsaan.
Perbincangan
🔒 Komen dikunci — pasaran ini tidak lagi dibuka untuk dagangan