ekonomi
Pertumbuhan KDNK Benar Nigeria Suku Ke-2 2026
Diselesaikan 3 Okt 2026, 3:56 PTG (UTC)
Diselesaikan: 4.0% – 4.9%
Ketika ditutup: Di bawah 2.0% 20¢ · 2.0% – 2.9% 20¢ · 3.0% – 3.9% 20¢ · 4.0% – 4.9% 20¢ · 5.0% atau ke atas 20¢
Sebab: Multiple credible Nigerian news outlets (Punch, Leadership, Daily Trust) all report that the NBS published Q2 2026 year-on-year real GDP growth of 4.43%, which falls in the 4.0%–4.9% range (outcome 3).
20% Di bawah 2.0%
Kebarangkalian langsung
- Di bawah 2.0%20%
- 2.0% – 2.9%20%
- 3.0% – 3.9%20%
- 4.0% – 4.9%20%
- 5.0% atau ke atas20%
3 Okt 2026
Pasaran Diselesaikan
Di bawah 2.0%
Kalah2.0% – 2.9%
Kalah3.0% – 3.9%
Kalah4.0% – 4.9%
Menang5.0% atau ke atas
KalahDiselesaikan mengikut Peraturan Acara dan Buku Peraturan.

Di bawah 2.0%
4.9x20%20%

2.0% – 2.9%
4.9x20%20%

3.0% – 3.9%
4.9x20%20%

4.0% – 4.9%
4.9x20%20%Menang

5.0% atau ke atas
4.9x20%20%
Pertumbuhan KDNK sebenar tahun ke tahun Nigeria bagi suku kedua tahun 2026, seperti yang diterbitkan buat kali pertama oleh NBS.
Perbincangan
🔒 Komen dikunci — pasaran ini tidak lagi dibuka untuk dagangan